krówki reklamowe

Upominki z logo przedsiębiorstwa

Bardzo często, na różnego rodzaju szkoleniach, czy też targach zarówno pracy, jak i choćby podróżniczych, otrzymujemy gadżety reklamowe od firm, które takie szkolenie organizują, tudzież są uczestnikami targów. Jest to jeden z wielu sposobów na promocję oraz pozostanie w świadomości klienta.

Najczęściej rozdawane są oczywiście broszury, ale również i smycze na klucze z logo danej firmy, długopisy, skoroszyty, a jako poczęstunek również i krówki reklamowe. Te ostatnie stały się już tak popularne, jak smycze i długopisy. Niemal każda większa firma, ma swoje cukierki z logo i nazwą firmy. Z całą pewnością tego typu drobiazg powoduje, że firma zyskuje w oczach potencjalnych klientów, a to dlatego, że wydaje się być bardzo profesjonalna, skoro zadbała nawet o takie detale, jak cukierki z logo swojej firmy.

Świąteczne krówki reklamowe

Niektóre firmy, w szczególności te duże, idą o krok dalej i oferują swoim kontrahentom portfele skórzane z logo firmy lub też wina, opakowane w pudełka lub torebki z wygrawerowanym logo przedsiębiorca i przykładowo napisem „Wesołych Świąt”. Wręczenie takiego upominku, to symbol pewnego rodzaju gratyfikacji, przez wzgląd na długoletnią współpracę lub zawiązanie intratnego kontraktu. W niektórych firmach jednak, zakazuje się przyjmowania prezentów pracownikom. Firmy unikają sytuacji, kiedy ktoś zarzuci im przekupstwo, w związku z czym starają się dmuchać na zimne, aniżeli miałoby się okazać, że faktycznie pracownik danej firmy został skorumpowany i na ten podstawie podjął decyzję o współpracy właśnie z tą konkretną firmą.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *